Kariera w kancelarii WWP

Zdobądź nowe doświadczenie w naszej kancelarii

Zespół Kancelarii Widacki Widacka Podsiedlik

Kancelaria WWP serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą zyskać możliwość zdobycia nowych praktycznych doświadczeń i nabycia lub rozwinięcia specjalistycznych umiejętności na miesięczne lub trzymiesięczne praktyki zawodowe. Będzie to także doskonała okazja do skonfrontowania wiedzy teoretycznej pozyskanej w czasie studiów z praktyką wykonywania zawodu prawnika.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną istnieje możliwość odbywania praktyk on-line.

Od kandydata / kandydatki oczekujemy:

Aplikacje, wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy nadsyłać na adres: biuro@wwpkancelaria.pl.

Widacki, Widacka, Podsiedlik Kancelaria Prawna S.K.A. poszukuje:

Doradca podatkowy/ radca prawny/ adwokat specjalizujący się w prawie podatkowym

Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W jednym zespole łączymy wieloletnie doświadczenie oraz młodość i dynamizm. Oferujemy możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w środowisku, które stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego działu doradztwa podatkowego szukamy osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę w zakresie prawa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa prawnego i biznesowego na rzecz podmiotów gospodarczych.

Oczekiwania:

Co oferujemy:

Zgłoszenia (CV) proszę kierować na adres: biuro@wwpkancelaria.pl

Widacki, Widacka, Podsiedlik Kancelaria Prawna S.K.A. poszukuje:

Utalentowanych, ambitnych i zmotywowanych studentów III, IV lub V roku prawa na 3-miesięczne praktyki z możliwością nawiązania stałej współpracy.

Od osób aplikujących na praktyki oczekujemy:

Co oferujemy:

Zgłoszenia (CV) proszę kierować na adres: biuro@wwpkancelaria.pl

Prawnicy Kancelarii Widacki Widacka Podsiedlik zawsze są do Państwa dyspozycji i znajdą dla Państwa czas – prosimy o kontakt.

Widacki, Widacka, Podsiedlik Kancelaria Prawna S.K.A.

SIEDZIBA: ul. Karmelicka 47, 31-128 Kraków

Czynne od poniedziałku do piątku: 9:00 – 17:00

telefon kontaktowy: 12 448 35 45

fax: 12 442 11 42

mail: biuro@wwpkancelaria.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Widacki, Widacka, Podsiedlik Kancelaria Prawna S.K.A., ul. Karmelicka 47, 31-128 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo w dziale Polityka Prywatności.