Kariera w kancelarii WWP

Zdobądź nowe doświadczenie w naszej kancelarii

Zespół Kancelarii Widacki Widacka Podsiedlik

Czy zastanawiałeś/aś się już co będziesz robić, gdy skończysz studia? Jak będzie w przyszłości wglądać Twoja praca i jaką dziedziną prawa chciałbyś/abyś się zajmować?

Dla studentów, którzy ukończyli II rok studiów oferujemy w okresie od czerwca do września 6 tygodniowe płatne praktyki w ramach 3 działów naszej Kancelarii:

Dział procesowy, w którym będziesz miał/-ła możliwość zobaczenia jak wygląda ustalenie strategii procesowej, przygotujesz projekty pism procesowych i będziesz mógł uczestniczyć w rozprawie.

Dział gospodarczy w którym poznasz specyfikę pracy przy obsłudze podmiotów gospodarczych, przygotujesz dokumentację korporacyjną i będziesz miał możliwość uczestnictwa w zgromadzeniu wspólników.

Dział podatkowy w którym dowiesz się jak wygląda praca doradcy podatkowego, przeprowadzisz reaserch prawny i dowiesz się dlaczego każdy prawnik powinien potrafić czytać bilanse spółek.

W ramach praktyk oferujemy:

Nasze oczekiwania od kandydatów:

Aplikacje, wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy nadsyłać na adres: biuro@wwpkancelaria.pl.

Widacki, Widacka, Podsiedlik Kancelaria Prawna S.K.A. poszukuje:

Sekretarki/Asystentki Partnerów

WWP to kancelaria prawno-podatkowa, stawiająca na rozwój i innowacje. Naszym celem jest zapewnienie Klientom najwyższej jakości usług prawnych. Praca w WWP to szansa na rozwój zawodowy w otoczeniu wyjątkowych specjalistów i możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowatorskich rozwiązań prawnych.

Jeśli jesteś osobą, która chce rozwijać się w dynamicznym środowisku, dołącz do nas!

Obowiązki:

Oczekiwania:

Co oferujemy:

Zgłoszenia (CV) proszę kierować na adres: biuro@wwpkancelaria.pl

Doradca podatkowy/ radca prawny/ adwokat specjalizujący się w prawie podatkowym

Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W jednym zespole łączymy wieloletnie doświadczenie oraz młodość i dynamizm. Oferujemy możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w środowisku, które stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego działu doradztwa podatkowego szukamy osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę w zakresie prawa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa prawnego i biznesowego na rzecz podmiotów gospodarczych.

Utalentowanych, ambitnych i zmotywowanych studentów III, IV lub V roku prawa na 3-miesięczne praktyki z możliwością nawiązania stałej współpracy.

Od osób aplikujących na praktyki oczekujemy:

Prawnicy Kancelarii Widacki Widacka Podsiedlik zawsze są do Państwa dyspozycji i znajdą dla Państwa czas – prosimy o kontakt.

Widacki, Widacka, Podsiedlik Kancelaria Prawna S.K.A.

SIEDZIBA: ul. Karmelicka 47, 31-128 Kraków

Czynne od poniedziałku do piątku: 9:00 – 17:00

telefon kontaktowy: 12 448 35 45

fax: 12 442 11 42

mail: biuro@wwpkancelaria.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Widacki, Widacka, Podsiedlik Kancelaria Prawna S.K.A., ul. Karmelicka 47, 31-128 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo w dziale Polityka Prywatności.