Anna Radwanek

Radca prawny

Główne obszary zainteresowań

Anna specjalizuje się w bieżącym doradztwie podatkowym i gospodarczym. W Kancelarii WWP zajmuje się m.in. pomocą prawną w postępowaniach podatkowych, administracyjnych i sądowo-administracyjnych. Posiada także wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów przed sądami cywilnymi.

Języki obce

Język angielski

Doświadczenie

Posiada ponaddziesięcioletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych krakowskich kancelariach. Zajmowała się bieżącym doradztwem i reprezentowaniem klientów przed sądami i organami władzy publicznej. Dotyczy to zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Posiada doświadczenie z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, administracyjnego, gospodarczego i prawa pracy. Od 2022 r. związana z Kancelarią WWP, gdzie zajmuje się głównie sprawami podatkowymi i gospodarczymi.

Wykształcenie

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na tym samym wydziale ukończyła również administrację oraz studia podyplomowe z zakresu prawa bankowego. Studia magisterskie na obu kierunkach ukończyła z wyróżnieniem.
Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. W 2014 r. po zdanym egzaminie radcowskim została wpisana listę radców prawnych.